O nálepkách na stenu, auto a notebooky


BUNKA Shop vyrába originálne designové nálepky na stenu, autá alebo notebooky ktoré potešia všetkých od tých najmenších až po najstarších.

Nálepky vyrábame zo samolepiacej jednofarebnej fólie, vyrobenej z vynilu. K nalepeniu nepotrebujete žiadne lepidlo. Nálepky je možné nalepit vpodstate na ktorýkoľvek hladký a suchý povrch. Okrem steny aj na dvere, okná, chladničku, notebook alebo auto. Keď Vás jeden motív omrzí samolepka sa dá jednoducho odstrániť a vymeniť za inú. Fólia je jednorazová preto treba pri lepení motívu dbať na správne nalepenie.

Nálepky na stenu sú modernou formou výzdoby ktoréhokoľvek interiéru. Či je to Váš byt alebo pracovicko s nálepkami na stenu si ho možte jednoducho a bez veľkej námahy spríjemniť.

Nálepky na auto sú predovšetkým určené na dekoráciu ktoréhokoľvek auta. V ponuke nájdete označenia ako napríklad Dieťa v aute a pod. 

Nálepky na notebook skrášlia váš prenosný alebo stolový počítač.

Ak v ponuke nenájdete motív ktorý by vás zaujal neváhajte nás kontaktovať na info@bunka.sk a navrhneme Vám nálepku na mieru podľa vašich predstáv.

 

Krátky návod na nalepenie nálepiek.

Nalepenie všetkých typov nálepiek (na stenu, auto alebo notebook) je v zásade rovnaký. Hlavné je aby bol povrch na ktorý nálepku lepíte, čistý a suchý, aby sa predišlo následnému odlepovaniu. Pri nálepkách na stenu napríklad pretrieť stenu suchou handrou. Pri nálepkách na auto je dobré miesto na ktoré bude nálepka nalepená aj odmastiť. Ďalej už postupujte podľa návodu nižšie.

navod - nalepenie nalepky na stenu 

1.

Odstránte podkladový papier z nálepky, tak aby nálepka ostala nalepená na prenosovej fólii (prenoske).

2.

Prenosku spolu s nálepkou umiestnite na vybrané miesto. Nálepku poriadne pritlačte na stenu. K lepšiemu prilepeniu použite stierku, valček, poprípade kreditnú kartu alebo tenisovú loptičku (pri stene so štruktúrou).

3.

Prenosku pomaly stiahnite z nálepky. Rukou prejdite hlavne po okrajoch nálepky a uistite sa že je nálepka poriadne prilepená k stene.

 

Tu si možete návod stiahnuť

 

Vzorkovník farieb.

Ak máte záujem o inú farbu nálepky ako je uvedená pri produkte napíšte na objednavky@bunka.sk. Nezabudnite napísať o akú nálepku, velkosť a farbu máte záujem a my vám čo najskôr pošleme cenu za nálepku na odsúhlasenie.

Zoznam dostupných farieb:

Vzorkovnik farieb BUNKA Shop